| Ονομασία μάρκας: | LISAAVO |
| Αριθμός μοντέλου: | 2201 |
| Μούβ: | 100 ΤΕΜ |
| τιμή: | 10.5 $ |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,L/C |
| Ικανότητα προμήθειας: | 20 Κ |
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 100 ΤΕΜ | $10,50 |
| 500 ΤΕΜ | 9,10 $ |
| 1000 ΤΕΜ | 7,00 $ |
| Προσαρμόσιμο | MOQ 1000 ΤΕΜ |
Αυτή η συμπαγής επαναφορτιζόμενη συσκευή συνδυάζειΘερμοθεραπεία, επεξεργασία φωτός LED και δυνατότητες φορητής φόρτισηςσε μια ενιαία βολική λύση. Σχεδιασμένο για προσωπική φροντίδα ευεξίας και ομορφιάς, προσφέρει καταπραϋντική ζεστασιά, φωτοθεραπεία που υποστηρίζει το δέρμα και κινητή δύναμη όποτε χρειάζεται.
Η ενσωματωμένη λειτουργία θέρμανσης προσφέρει ήπια θερμότητα που μοιάζει με υπέρυθρη ακτινοβολία που μπορεί να βοηθήσει:
Κατάλληλο για χρήση σε πολλές περιοχές του σώματος, συμπεριλαμβανομένου του λαιμού, των ώμων, των αγκώνων, των γονάτων και της κοιλιάς.
Διαθέτει τρεις λειτουργίες φωτισμού για ενισχυμένη υποστήριξη περιποίησης της επιδερμίδας:
Εξοπλισμένη με ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, η συσκευή χρησιμεύει επίσης ως βολικό power bank, επιτρέποντας στους χρήστες να φορτίζουν smartphone, tablet και άλλα ηλεκτρονικά που τροφοδοτούνται από USB ενώ βρίσκονται εν κινήσει.
| Είδος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | 2201 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 5200 mAh / 3,7 V (19,24 Wh) |
| Εισαγωγή | Type-C 5V / 2.1A |
| Παραγωγή | USB-A 5V / 2.4A |
| Ονομαστική ισχύς | 10 W |
| Θερμοκρασία Θέρμανσης | 42–45℃ |
| Χρόνος φόρτισης | Περίπου 3 ώρες |
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | Μονόφωτος: Έως 40 ώρες Διπλός φωτισμός: Έως 20 ώρες |
| Χρόνος λειτουργίας θέρμανσης | Χαμηλή λειτουργία: Έως 12 ώρες High Mode: Έως 8 ώρες |
| Υλικό | Πλαστικό κράμα μηχανικής |
| Διαστάσεις προϊόντος | 101 * 60 * 36 χλστ |
| Βάρος προϊόντος | 158 γρ |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, RoHS |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | Συσκευή ομορφιάς 3 σε 1 *1 Εγχειρίδιο χρήστη *1 Λουράκι καρπού *1 Τσάντα μεταφοράς *1 |
Για μεγαλύτερη ευκολία, η συσκευή θυμάται αυτόματα τον τελευταίο τρόπο λειτουργίας που χρησιμοποιήθηκε πριν από τον τερματισμό λειτουργίας και επαναφέρει την ίδια ρύθμιση όταν ενεργοποιηθεί ξανά.
Η ταυτόχρονη χρήση του κόκκινου και του μπλε φωτός παρέχει μια πιο ολοκληρωμένη εμπειρία περιποίησης της επιδερμίδας, συμβάλλοντας στην υποστήριξη πιο λείας, σφριγηλής και υγιέστερης επιδερμίδας με την πάροδο του χρόνου.
Σχεδιασμένο για ευέλικτη χρήση, οι λειτουργίες θέρμανσης και θεραπείας μπορούν να εφαρμοστούν σε:
Η αποτελεσματικότητα της θεραπείας με φως LED μπορεί να ποικίλλει ανάλογα με τις μεμονωμένες δερματικές παθήσεις και τις συνήθειες χρήσης. Συνιστάται η τακτική και συνεπής χρήση για την επίτευξη των καλύτερων δυνατών αποτελεσμάτων.
Το Model 2201 είναι μια συσκευή ομορφιάς και ευεξίας all-in-one που προσφέρει ζεστασιά, υποστήριξη περιποίησης δέρματος και φορητή ισχύ σε κομψό και φιλικό προς το ταξίδι σχεδιασμό.