| Ονομασία μάρκας: | LISAAVO |
| Αριθμός μοντέλου: | 2201 |
| Μούβ: | 100 ΤΕΜ |
| τιμή: | 10.5 $ |
| Όροι πληρωμής: | T/T,D/P,L/C |
| Ικανότητα προμήθειας: | 20 Κ |
| Ποσότητα | Τιμή |
|---|---|
| 100 ΤΕΜ | $10,50 |
| 500 ΤΕΜ | 9,10 $ |
| 1000 ΤΕΜ | 7,00 $ |
| Προσαρμόσιμο | MOQ 1000 ΤΕΜ |
Θερμαντήρας χεριών LED Light Therapy & Power Bank με τεχνολογία κόκκινου και μπλε φωτός – Εγγύηση 1 έτους
Το Model 2201 είναι μια πολυλειτουργική συσκευή ευεξίας 3 σε 1 που ενσωματώνεταιΦωτοθεραπεία LED, θερμοθεραπεία, θέρμανση χεριών και δυνατότητες φορητής φόρτισηςσε συμπαγή και φορητό σχεδιασμό. Αναπτύχθηκε ως συσκευή θερμικής ομορφιάς και προσωπικής περιποίησης, προσφέρει οφέλη περιποίησης δέρματος, παρέχοντας παράλληλα καταπραϋντική ζεστασιά και βολική ισχύ φορητών συσκευών όπου κι αν πάτε.
| Είδος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | 2201 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 5200 mAh / 3,7 V (19,24 Wh) |
| Εισαγωγή | Type-C 5V / 2.1A |
| Παραγωγή | USB-A 5V / 2.4A |
| Ονομαστική ισχύς | 10 W |
| Θερμοκρασία Θέρμανσης | 42–45℃ |
| Χρόνος φόρτισης | Περίπου 3 ώρες |
| Χρόνος λειτουργίας φωτισμού | Μονόφωτος: Έως 40 ώρες Διπλός φωτισμός: Έως 20 ώρες |
| Χρόνος λειτουργίας θέρμανσης | Χαμηλή ρύθμιση: Έως 12 ώρες Υψηλή ρύθμιση: Έως 8 ώρες |
| Υλικό | Πλαστικό κράμα μηχανικής |
| Διαστάσεις προϊόντος | 101 * 60 * 36 χλστ |
| Καθαρό Βάρος | 158 γρ |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, RoHS |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Το πακέτο περιλαμβάνει | Συσκευή ομορφιάς 3 σε 1 *1 Εγχειρίδιο χρήσης *1 λουρί καρπού *1 τσάντα μεταφοράς *1 |
Το ενσωματωμένο σύστημα θέρμανσης παράγει απαλή ζεστασιά που μοιάζει με υπέρυθρη ακτινοβολία που μπορεί να βοηθήσει:
Κατάλληλο για χρήση σε διάφορες περιοχές του σώματος, όπως:
| Λειτουργία φωτός | Μήκος κύματος | Οφέλη |
|---|---|---|
| Κόκκινο Φως | 620–660 nm | Βοηθά στην τόνωση της κυτταρικής δραστηριότητας, στη βελτίωση της εμφάνισης του δέρματος, στη φωτεινότητα της επιδερμίδας και στην υποστήριξη της ανανέωσης του δέρματος |
| Μπλε Φως | 460–475 nm | Βοηθά στον καθαρισμό των πόρων, στη μείωση των βακτηρίων και στην προώθηση της υγιέστερης όψης του δέρματος |
| Κόκκινο & Μπλε Συνδυασμένο | 620–660 nm + 460–475 nm | Υποστηρίζει τη μείωση των ρυτίδων και τη βελτίωση της σφριγηλότητας του δέρματος με συνεχή χρήση |
Ο συνδυασμός θεραπείας κόκκινου και μπλε φωτός παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση περιποίησης δέρματος που έχει σχεδιαστεί για να υποστηρίζει πιο υγιές, λείο και πιο νεανικό δέρμα.
Εξοπλισμένο με μεγάλη χωρητικότηταΕπαναφορτιζόμενη μπαταρία 5200mAh, η συσκευή λειτουργεί επίσης ως βολικό power bank. Οι χρήστες μπορούν να επαναφορτίσουν smartphone, tablet και άλλα ηλεκτρονικά που τροφοδοτούνται με USB όποτε χρειάζεται, καθιστώντας το ιδανικό για ταξίδια, γραφείο και χρήση σε εξωτερικούς χώρους.
Η συσκευή διαθέτει ένα έξυπνο σύστημα μνήμης που ανακαλεί αυτόματα τον τελευταίο τρόπο λειτουργίας που χρησιμοποιήθηκε. Μετά την απενεργοποίηση, θα επανεκκινηθεί στην ίδια λειτουργία όταν ενεργοποιηθεί ξανά, προσφέροντας μεγαλύτερη άνεση και ευκολία στη χρήση.
Τα αποτελέσματα από τη θεραπεία με φως LED μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με τις μεμονωμένες δερματικές παθήσεις, τη συχνότητα χρήσης και την προσωπική ανταπόκριση. Συνιστάται η συνεχής χρήση για βέλτιστα οφέλη.
Το Model 2201 LED Light Therapy Device είναι ένα all-in-one σύντροφος ευεξίας που έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει ζεστασιά, υποστήριξη περιποίησης δέρματος και φορητή ισχύ σε μια ενιαία, φιλική προς το χρήστη συσκευή.